DANIŞMAN VE UZMAN KADROMUZ
Siz iş müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için bizimle beraber olan ekibimiz.
Ersin Büyüklü
Öğrenim: İnşaat Mühendisi / MBA
Firmadaki Pozisyonu: Genel Müdür
Yabancı Dil: İngilizce

Sektör Bilgisi: 2005 yılından bu yana Cephe kabuğu ile adlandırılan Mekanik Konstrüksüyonlu Giydirme Cephelerin iş alımından montajına kadar her aşamada görev yapmıştır. Yüksek lisans tezi Cephe kabuklarından üretilen yenilenebilir enerji sistemleri üzerinedir. Halihazırda kurucu ortaklığını yaptığı aluminyum giydirme cephe firmaları çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda Mekanik Sistem Cephe Kabukları, Üst Yapı ve Alt Yapı olmak üzere tüm Türkiye çapında mahkemelerce onaylı Bilirkişilik hizmeti vermektedir. Mekanik Sistem Cephe Kabukları hakkında uzman mütaalası hazırlamakta akademik kariyerinin arasındadır.
Cavit Büyüklü
Öğrenim: İnşaat Mühendisi
Firmadaki Pozisyonu: Bilirkişi / Uzman Mutalaası
Yabancı Dil: İngilizce

Sektör Bilgisi: 40 yılı aşkın bir süre proje müdürlüğü ve başmühendislik yapmıştır. Alt yapı, yol ve kamulaştırma alanları üzerine uzman mutalaası ve Türkiye çapında mahkemelerce onaylı bilirkişidir. Çoğunlukla İstanbul olmak üzere sayısız projelere imza atmış olup iş bitirme belgesine haiz saylı inşaat mühendislerindendir.
İbrahim Ongun BİLSEL
Öğrenim: Endüstriyel Tasarımcı
Firmadaki Pozisyonu: 3D Animasyon ve 3D Görselleme
Yabancı Dil: İngilizce

Sektör Bilgisi: 2004 yılından bu yana 3D animasyon, 3D görsel, ürün ve yapı tasarımı üzerine çalışmaktadır. Yapıların sadece üç boyutlu görsellemesi dışında projenin büyüklüğüne göre animasyon oluşturarak tanıtımı ön plana çıkarmaktadır.
Merih Büyüklü
Öğrenim: İnşaat Yüksek Mühendisi
Firmadaki Pozisyonu: Aluneta Swiss Avrupa Bölge Müdürü
Yabancı Dil: İngilizce, Türkçe, Fransızca, Almanca

Sektör Bilgisi: İsviçre'de bulunan irtibat ofisinde Aluneta Avrupa Bölge Müdürü olup 20 yılı aşkın süredir ENKA da görev yapmıştır. 
Fahri Yener
Firmadaki Pozisyonu: İmalat ve Montaj Sorumlusu
Yabancı Dil: Rusça

Sektör Bilgisi: Sektör Bilgisi: 1997 yılından bu yana Cephe kabuğu ile adlandırılan Mekanik Konstrüksüyonlu Giydirme Cephelerin imalat ve montajının her evresinde çalışmıştır. Firmamızda devam eden işlerin tamamının montajından sorumlu olup şantiyelerde görev almaktadır.