HAKKIMIZDA
ALUNETA YAPI SİSTEMLERİ alüminyum sektörününde danışmanlık, mühendislik, proje ve taahhüt hizmeti veren uluslararası bir taahhüt firmasıdır.

Hedefimiz; danışmanlığını veya taahhüdünü üstlendiğimiz büyük küçük her projemizde muntazam, tertipli ve emniyetli çalışmak ve müşterilerimiz ile uzun soluklu dostluklar kurmaktır.

2009 yılından itibaren giydirme cephe sektöründe faaliyet gösteren firma, 2014 yılından itibaren ALUNETA Yapı Sistemleri olarak yapılandırıldı. Faaliyet alanımız Mekanik Sistem Cephe Kabuklarının (Alüminyum Doğrama, Giydirme Cepheler, Transparan saçak, Cam Çatı Işıklık Sistemleri, Terra cotto Cephe Kaplama, Kompozit Levha Kaplama, Kale Sinterflex Kaplama, Granit Seramik Cephe Kaplama vb) imalat ve montajında danışmanlık hizmeti vermek istenildiği takdirde uygulamasını yapmaktır.

“Cephe firmalarının fiyat teklifleri birbirinden çok farklı, kimi çok yüksek kimi çok düşük  ufak taşeronlara da güvenemiyorum ne yapmamız gerekiyor? ;

  • Montaj ekibiniz var ise; ALUNETA Yapı Sistemleri olarak sırasıyla; teklif, sözleşme, projelendirme ve işin kabulüne kadar montajın denetimi yapılabilmektedir. Bu kontroller firma bünyesinde daha önceden cephe sektöründe çalışmış ve aynı zamanda mahkemelerce onaylı, giydirme cephe sistemleri üzerine uzman bilirkişilik hizmeti verebilecek mühendisler tarafından yapılmaktadır.
  • Montaj ekibiniz yok ise; Danışmanlık hizmetimizin yanı sıra geçmişten gelen tecrübemiz ve yetkin kadromuz ile A’dan Z’ye çözüm sunulabilir.


Yeniliğe açık şirket kültürü, çağdaş, global şirket anlayışı, çalışanlara verdiği önem ve olmazsa olmaz iş güvenliği ile ALUNETA YAPI SİSTEMLERİ; hizmet verdiği tüm alanlarda kalite memnuniyetini esas almaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında pazar payını her gün geliştiren ALUNETA YAPI SİSTEMLERİ; kalite, güven, rekabet üstünlüğü, faaliyet alanı ve büyüyen çözüm ortakları ile gücünü geleceğe taşımaktadır.